Tělocvik na ČVUT

Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky. Hlavní náplní jsou ceilí tance a základní kroky. ČVUT je první vysokou školou v České republice a možná první i ve střední či dokonce kontinentální Evropě, která nabízí irské tance jako možnost sportovního vyžití v rámci tělesné výchovy.

Chcete-li letos o tělocviku tancovat irské tance, zapište si je na ÚTVS co nejdříve — posledně byl kurz plný skoro hned. Případně kdybyste zápis nestihli, napište nám a třeba se ještě vejdete. ;)

Díky dobré vůli a zájmu o nové sportovní aktivity se s pomocí PaedDr. Vladany Botlíkové, CSc. a vedení Ústavu tělovýchovy a sportu povedlo zařadit irské tance do nabídky povinné i volitelné tělesné výchovy na ČVUT. Od ledna 2010 tak studenti mohou tančit irské tance v rámci tělocviku.

Tímto bych za nás i za studenty ráda poděkovala za tuto neobvyklou příležitost!

Přihláška na webu ÚTVS
Oficiální stránky irských tanců na ČVUT

Cena

ZDARMA

Místo

Taneční sál v tělocvičně A3
velmi prostorná tělocvična se zrcadly a odpruženou podlahou, s krásným výhledem na Resslovu ulici ;)
mapa | dopravní spojení

Další informace

Kurz se skládá z 13 lekcí
Co s sebou na trénink?
V jakých botách se tančí?

Lektorka

Přihlásit se na tělocvik

Ke každému kurzu

První pomoc

Všichni naši lektoři jsou odborně vyškoleni Českým červeným křížem jako certifikovaní zdravotníci a pravidelně své znalosti oprašují. V případě potřeby umíme aplikovat kinesiotape.

Zábavné rozcvičky

Travoltovská
Gangnam style
Bollywood
Africká
Swingová
Oldies disco
Contemporary dance
a pracujeme na dalších... :)

Poradíme, pomůžeme

Pomůžeme Vám s výběrem vhodné taneční obuvi. Zájemcům doporučíme vhodné cviky na doma. Informujeme o novinkách u nás i ve světě a o těch nejlepších akcích se dozvíte přímo od lektorů.